Правила

1.Для того щоб забронювати номер, Вам необхідно уважно ознайомитися з наявністю вільних місць в сітці бронювання (червона клеточка- заброньовано, зелена клітинка-тимчасова бронь).

2.Бронірованіе здійснюється на період не менше 5 суток.Прі бронюванні номера замовлення потрібно ставити впритул один до одного (день виїзду попередніх відпочиваючих повинен збігатися з Вашим заїздом).

3.Заполніте форму бронювання (ПІБ, контакти), відзначте дати заїзду / виїзду в сітці бронювання і натисніть кнопку "забронювати".

4.Вам на E-mail (електронну пошту), прийде лист про Підтвердження заявки на бронь.Подтвердіте її, як тільки Ви це зробили, в сітці бронювання ваша бронь відобразиться зеленим (клітинки будуть зелені).

5.Після цього Вам необхідно зробити передоплату (одна доба проживання) .Як тільки справили передоплату, повідомте будь-яким зручним для Вас способом (по телефону, смс, на Е-mail) .Предоплату можна зробити на протязі 3-х календарних дней.Ваша бронь змінюється на червону, це означає, що Ви забронювали номер і закріпили його за собой.Предоплата входить у вартість номера

.

При відмові від броні (з будь-яких причин), відразу як тільки стало Вам відомо, повідомте адміністраціі.В цьому випадки знімається бронь, на сітці бронювання і чекаємо наступного бронірованія.Еслі хто то забронював все дати які були заброньовані у Вас, то бронь повертається 100 % (за мінусом банківських послуг) .Якщо бронювання не відбулося, то бронювання не повертається.


Так само, якщо Ви приїхали на базу відпочинку і зробили 100% оплату і з яких-небудь причин Ви не добули до кінця отдиха.Бронь знімається на сітці бронювання і якщо ці дати були заброньовані, оплата повертається 100% (за мінусом банківських послуг)

.

При поселенні в номер (незалежно на який термін) здійснюється 100% оплата (за мінусом передоплати). За половині, по днях оплата не береться !!!


Заїзди від 2-5 діб бронюються, якщо таке можливо, тільки в телефонному режіме.Ваша заявка теж буде відображатися на сітці

Якщо щось не виходить, виникли питання, телефонуйте за телефонами +38 067 915 56 56, +38 050 013 50 58 або пишіть v.nevmaty@ukr.net