харчування

Не варто витрачати час на пошуки кафе і ресторанів, а також на самостійне приготування їжі. На базі відпочинку «Арматі» діє їдальня для наших постояльців і для всіх бажаючих. Ми пропонуємо широкий вибір страв на сніданок, обід і вечерю. Перші і другі страви, салати і фрукти, солодощі та напої - ми порадуємо кожного відвідувача. А поруч зі столовою в тіні розташовані лавочки, на яких Ви зможете відпочити після смачної їжі.

Наша їдальня організована за принципом лінії роздачі (самообслуговування). Ми можете бачити всі страви з меню прямо перед собою і відразу ж робити свій вибір. Їдальня працює цілий день з 8,00 -20,00.

Але головна наша особливість - фірмова продукція. У нас Ви зможете купити завжди свіжу і ароматну випічку (піца, розтягай, булочки та багато іншого), яка виробляється на території бази.

На особливу увагу заслуговує той факт, що кожен день на територію бази завозяться тільки найсвіжіші фрукти, сир, сметана, молоко - спеціально для Вас!

А для тих, хто вважає за краще самостійно готувати, у нас є спільна кухня з усіма зручностями і окремі кухні в номерах «люкс».

Комплексне триразове харчування на одну людину - від 80 -170 грн / день.